Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Zbliża się zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim czas na oddanie do biblioteki lektur i innych książek (podręczniki będą zwracane według osobnego harmonogramu podanego w czerwcu). Proszę wszystkich uczniów o zwrot wypożyczonych książek do dnia 31 maja. Jeśli macie wypożyczoną lekturę, którą jeszcze wykorzystujecie na lekcjach, proszę przynieść ją do zwrotu niezwłocznie po omówieniu. Wychowawców proszę o przypomnienie tego terminu w swoich klasach.

Czytaj więcej: Zwrot książek do biblioteki szkolnej

Informujemy rodziców, że można już zapisywać dzieci na obiady w stołówce szkolnej na rok szkolny 2022/2023. Prosimy o pobranie ze strony szkoły, wypełnienie i złożenie w sekretariacie karty zgłoszenia dziecka na obiady (formularz znajduje się w zakładce „Stołówka szkolna” – Karta zgłoszenia dziecka na obiady - kliknij).

Informujemy, że kwota odpłatności za obiady w maju 2022 r. wynosi: 68,00 zł (17 dni x 4,00 zł). Rodziców, których dzieci będą nieobecne, prosimy o kontakt telefoniczny z intendentką – tel. 14 655 73 66 w.27. Opłaty prosimy wpłacać na konto szkoły: 63 1020 4955 0000 7802 0267 7417. Wpłaty do dnia 10.05.2022. Prosimy o przestrzeganie terminów wpłat, zgodnie z Regulaminem korzystania ze stołówki szkolnej SP nr 2 w Tarnowie pkt. III.

W terminie do 9 maja 2022 r. do godziny 14.00 opiekunowie prawni dzieci wstępnie zakwalifikowanych na półkolonię składają następujące dokumenty osobiście lub przesyłają skany tych dokumentów drogą elektroniczną (e-mail) do szkoły, która została wskazana w formularzu rejestracyjnym:
a) podpisany egzemplarz wniosku, który został złożony w systemie elektronicznym,
b) kopia Karty Tarnowskiej Rodziny – jeśli taką Kartę dana rodzina posiada,
c) wypełniona karta kwalifikacyjna – formularz do pobrania z systemu elektronicznego,
d) dowód wpłaty / opłaty za udział w półkolonii.

Czytaj więcej: Uwaga uczestnicy półkolonii  2022!

Informujemy, że od 20 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie rozpoczynają się zajęcia w oddziale przygotowawczym dla uczniów klas VII-VIII nieznających języka polskiego, przybywających z terenu Ukrainy. Nadal trwa rekrutacja do tego oddziału.

Zapisów dokonać można w budynku szkoły codziennie w godzinach 9:00-15:00. Szczegółowe informacje można uzyskać, dzwoniąc na numer +48 14 655 73 66 lub odwiedzając naszą szkołę (ul. Szewka 7).

Wniosek w języku ukraińskim i polskim o przyjęcie do oddziału przygotowawczego pobrać można ze strony szkoły (TUTAJ) bądź wypełnić na miejscu w naszej szkole.

Czytaj więcej: Oddział przygotowawczy w naszej szkole

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke


Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.