Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Blanka Lipowska to mieszkanka Zalasowej, u której w lutym w tarnowskim szpitalu wykryto glejaka, czyli złośliwy nowotwór mózgu. Teraz najbliżsi robią, co w ich mocy, żeby czas, który spędza między kolejnymi badaniami, był wyjątkowy. Mała Wojowniczka z regionu tarnowskiego już niedługo, bo 20 września obchodzi swoje czwarte urodziny, z tej okazji pragniemy jako szkoła włączyć się w szczególną akcję.
Każdy, kto chce dołączyć do akcji urodzinowej Blanki, może wysłać kartkę z życzeniami na adres: ul. Kazimierza Wielkiego 7, 33-159 Zalasowa (woj. małopolskie).

31 maja 2021 r. zakończyła się w naszej szkole akcja „Góra Grosza”. Była to już XXI edycja ogólnopolskiej akcji, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

gora groszaWszystkie zebrane monety ważyły 25,56 kg. Po dokładnym przeliczeniu okazało się, że w bieżącej edycji akcji udało nam się zebrać kwotę 265,76 zł. Zebrane grosze to realna pomoc dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu. W przeprowadzenie akcji na terenie szkoły zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu i uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim osobom zaangażowanym w powodzenie akcji, a przede wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za zaangażowanie i udział w akcji charytatywnej „Nie jesteś sam”, którą w naszej szkole zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką p. Joanny Pawelec.

pomagam logoAkcja miała na celu zbiórkę podstawowych środków higienicznych i żywnościowych dla pacjentów, którzy zostają przyjęci na szpitalny oddział z potwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2. W szczególności dziękujemy Rodzicom za to, że umożliwili swoim dzieciom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i wyposażyli pociechy w potrzebne produkty, które zostały przekazane organizatorowi.

Szkolny Wolontariat dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki paczek mikołajkowych dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Tarnowie. A tak o udziale naszej szkoły w akcji napisał Niezależny Serwis Informacyjny KADR:

pomagam 2020 04Do akcji POMAGAM BO CHCĘ dołączyła Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Tarnowie, wolontariat szkolny wraz z opiekunką - liderką POMAGANIA, panią Joanną Pawelec. Społeczność szkolna przekazała paczki do Domu Samotnej Matki w Tarnowie, a także na akcję Mikołajową. Uczniom, rodzicom i opiekunce wolontariatu serdecznie dziękujemy. Szkoła otrzymuje logo akcji, a opiekun koszulkę lidera.
Czytaj więcej: https://www.facebook.com/NSerwisKADR/posts/2825574604385290

Zdjęcia

swiety mikolajW ostatnich dniach listopada 2020 r. Szkolne Koło Wolontariatu pragnie włączyć się w akcję mikołajkową kibiców Unii Tarnów. Celem przedsięwzięcia jest zbiórka artykułów (prezentów mikołajkowych), które zostaną przekazane dzieciom z Domu Samotnej Matki. Produkty wymienione w linku poniżej należy przynosić do szkoły w godzinach od 8:00 do 16:00. Akcja trwa do końca listopada tj. 30.11.2020 r. Każdy może się przyłączyć!
Więcej informacji: https://tarnow.naszemiasto.pl/tarnow-kibice-unii-tarnow-organizuja-akcje-mikolajkowa-dla/ar/c15-8002235.

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke


Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.