Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

Szkolny Wolontariat włączył się w akcję władz Tarnowa polegającą na zbiórce kamizelek, opasek i odblaskowych zawieszek dla dzieci na Ukrainie.

odblaski dla ukrZebrane gadżety zwiększą bezpieczeństwo ukraińskich uczniów wracających ze szkoły. Mer ukraińskiego Tarnopola Serhij Nadał zwrócił się do władz Tarnowa z prośbą o zorganizowanie zbiórki elementów odblaskowych (kamizelek, opasek, zawieszek) dla uczniów tamtejszych szkół. Zbiórka ma związek z problemami z dostawą prądu i wyłączeniem oświetlenia ulicznego w Tarnopolu spowodowanymi rosyjskimi atakami na ukraińską infrastrukturę energetyczną. Tarnów zaangażował się pomoc dla Tarnopola, który od 2004 r. jest naszym miastem partnerskim.

Szkolne koło wolontariatu „Dwójki” zorganizowało zbiórkę karmy dla zwierząt z tarnowskiego Azylu.

zbiorka karmyPodobne akcje nasz wolontariat organizuje już od kilku lat i zawsze spotykają się one z dużym odzewem. Również w tym roku społeczność naszej szkoły wykazała się wrażliwością na los czworonożnych przyjaciół. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.