Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

  

Czy próbowałaś (próbowałeś) swoich sił w tworzeniu własnych tekstów pisanych wierszem lub prozą? Jeśli tak, zapraszamy Cię do podzielenia się z innymi swoją twórczością. Jeśli jeszcze nie podjęłaś (nie podjąłeś) takiej próby literackiej, może nadszedł czas, aby to zrobić?

  

Na naszej szkolnej stronie internetowej będziemy zamieszczali oryginalne utwory pisane przez uczniów. Zapraszamy wszystkich chętnych do publikowania swoich wierszy i opowiadań. Zaś wszystkich bez wyjątku zachęcamy do czytania zamieszczonych utworów. Swoje teksty można przekazać nauczycielom języka polskiego lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

A oto utwory napisane przez młodych autorów - uczniów naszej szkoły:

 

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke


Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.