Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

Modernizacja i remont boiska sportowego przy naszej szkole ma szansę ruszyć w przyszłym roku. Warunkiem jest uzyskanie finansowania z Budżetu Obywatelskiego, co zależne jest od mieszkańców Tarnowa. Dlatego zwracamy się z prośbą o oddanie głosu na nasz projekt opatrzony numerem 13.

Głosowanie odbywa się w dniach 4-11 czerwca 2014 r. Mogą wziąć w nim udział wszyscy mieszkańcy Tarnowa, którzy mają czynne prawo wyborcze lub ukończyli 16. rok życia i posiadają Tarnowską Kartę Miejską w wersji Premium. Zachęcamy do głosowania – wystarczy:

- pobrać kartę do głosowania z naszej strony (wersja DOC, wersja PDF),

- wypełnić ją (data głosowania: 4-11.06.2014 r.)

- przynieść do naszej szkoły.

Można również wrzucić wypełnioną kartę do urny w UMT ul. Mickiewicza 2 lub ul. Nowa 4, wysłać kartę pocztą na adres UMT albo oddać głos za pośrednictwem strony internetowej budzetobywatelski.umt.tarnow.pl przy użyciu Tarnowskiej Karty Miejskiej w wersji Premium. Uwaga! Zagłosować można tylko na jeden projekt.

Boisko przy naszej szkole służy i będzie służyć nie tylko nam! Już dziś korzystają z niego także uczniowie Niepublicznego Gimnazjum „U Konarskiego”, Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół-Gumniska” oraz harcerze. To inwestycja ważna także dla następnych pokoleń tarnowskiej młodzieży!

Przyłącz się do głosowania! Wesprzyj projekt nr 13!

Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim TUTAJ

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.