Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

Nasza szkoła od dziewięciu lat prowadzi akcję selektywnej zbiórki odpadów będących surowcami wtórnymi.

Zaangażowaliśmy się w tę działalność na długo przed wprowadzeniem obowiązkowej selekcji odpadów, jaka weszła w życie w lipcu 2013 roku. Uczniowie naszej szkoły przynoszą np. zużyte baterie elektryczne, butelki plastikowe, puszki aluminiowe czy makulaturę, które odbiera od nas profesjonalna firma zajmująca recyklingiem. Podobną akcję prowadzimy również w bieżącym roku szkolnym 2013/2014.

Ponadto w obecnym roku szkolnym kontynuujemy zbiórkę elektrośmieci, rozpoczętą rok temu w ramach akcji "Moje miasto bez elektrośmieci". Podczas trwania poprzedniej edycji udało się nam zebrać ponad 3 tony zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Co więcej, uczestnicząc w tej akcji, możemy wszyscy wspierać naszą szkołę, ponieważ za sprzęt przekazany firmie ARGO-FILM otrzymamy specjalne kupony Funduszu Oświatowego, które możemy przekazać Szkole Podstawowej nr 2 w Tarnowie.

Więcej informacji o akcjach ekologicznych w SP nr 2 zamieszczamy poniżej. Zapraszamy wszystkich, aby przyłączyli się do naszych działań dla dobra środowiska, czyli naszego wspólnego dobra.

Zbiórka elektrośmieci – informacja o akcji
Zbiórka elektrośmieci w roku szkolnym 2013/2014
Zbiórka innych surowców wtórnych

Nowy sprzęt dla szkoły za elektorśmieci!

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.