Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

W związku z obchodzonym uroczyście stuleciem naszej szkoły (w roku szkolnym 1999/2000) została wydana monografia pt. "Minął wiek. Z dziejów szkoły imienia Stanisława Konarskiego w Tarnowie".

Książeczka zredagowana przez Łukasza Winczurę, absolwenta Dwójki, opowiada zarówno o losach szkoły w minionym wieku, jak również o wielu tych, którzy chlubią się świadectwem jej ukończenia. Lekturę polecamy zwłaszcza obecnym uczniom "Konarskiego", a także wszystkim absolwentom naszej szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.