Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

"Odlotowa Dwójka" to gazetka wydawana w naszej szkole od roku szkolnego 2003/2004 aż do chwili obecnej. Redagowana jest przez uczniów klas IV-VI w ramach zajęć koła dziennikarskiego, które pracuje pod kierunkiem p. Magdaleny Rzepki.

Uczniowie sami projektują zawartość każdego numeru, zbierają potrzebne materiały, redagują teksty, próbują też swoich sił w łamaniu stron. Nad ostatecznym kształtem graficznym pisma czuwa opiekun koła. Przeważnie wydajemy 2-3 numery gazetki w ciągu roku szkolnego.Staramy się utrwalać na kartach "Odlotowej Dwójki" ważne wydarzenia z życia szkoły. Poruszamy też problemy dotyczące naszych rówieśników, publikujemy wywiady z ciekawymi osobami, prezentujemy niecodzienne pasje naszych kolegów.


 

Często sięgamy do historii szkoły i miasta, wydobywając z ich dziejów ciekawostki, o których dziś już mało kto pamięta.Staramy się też zapewnić naszym Czytelnikom rozrywkę i w każdym numerze zapraszamy do "Centrum Zdrowia Ucznia”, czyli kącika humoru.


 

Nasza gazetka cieszy się zainteresowaniem nie tylko uczniów, ale również rodziców.Zresztą sami zobaczcie, jak wygląda "Odlotowa Dwójka”. Poniżej znajdziecie archiwalne numery gazetki w formacie pdf. Do czytania potrzebny jest darmowy program Adobe Acrobat Reader.


Nr 1 - kliknij
Nr 2 - kliknij
Nr 3 - kliknij
Nr 4 - kliknij
Nr 5 - kliknij
Nr 6 - kliknij
Nr 7 - kliknij
Nr 8 - kliknij
Nr 9 - kliknij
Nr 10 - kliknij
Nr 11 - kliknij
Nr 12 - kliknij
Nr 13 - kliknij
Nr 14 - kliknij
Mr 15 - kliknij

 

poznaj polske logo


Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.