Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

Drodzy Rodzice i Goście odwiedzający stronę internetową.

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Nasze miasto bez elektrośmieci”. W związku z tym w klasach III i IV-VI nauczyciele prowadzą lekcje na temat zagrożenia, jakie stanowi stary, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Mając świadomość wagi problemu, zwracamy się do Państwa z prośbą o oddawanie do punktu zbiórki AGRO-FILM, ul. Fabryczna 7a w Tarnowie, niepotrzebnego sprzętu elektrycznego, takiego jak: lodówki, pralki, kuchenki gazowe lub elektryczne, telewizory itp.

Podczas oddawania sprzętu prosimy zgłosić, że przekazujecie go Państwo w zamian za kupony, które następnie należy dostarczyć do naszej szkoły.

Zużyty sprzęt o małych gabarytach, tj. komputery, laptopy, radia, suszarki do włosów, zabawki itp., można przynosić bezpośrednio do naszej placówki.

Drodzy Państwo, włączając się w tę akcję, nie tylko pomagacie sobie i środowisku, ale również wspieracie szkołę w naszej dzielnicy, gdyż zebrane kupony możemy zamieniać na niezwykle atrakcyjne nagrody, które wzbogacą bazę szkoły i uatrakcyjnią proces dydaktyczny.

Przy tej okazji pragnę gorąco podziękować Starostwu Powiatowemu w Tarnowie za przekazany na nasze konto sprzęt. Jesteśmy niezwykle wdzięczni.

Raz jeszcze zachęcamy do udziału w podjętej przez nas akcji.


Elektrośmieci nie wyrzucaj do śmieci - na punkty czekają dzieci!!!


Koordynator programu
Małgorzata Pamuła

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.