Klasy trzecie naszej szkoły wzięły udział w wyjątkowej wycieczce do Kopalni Soli w Bochni, połączonej z radosnym spotkaniem mikołajkowym.
Wyjazd okazał się nie tylko ciekawą lekcją historii, ale także wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i integracji. Już sam zjazd pod ziemię wzbudził ogromne emocje wśród dzieci. Pod opieką przewodników uczniowie zwiedzili najcenniejsze zakątki kopalni – dawne komory solne, podziemne korytarze oraz miejsca, w których przez wieki pracowali górnicy. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o historii kopalni. Niezwykły klimat podziemnych przestrzeni sprawił, że uczniowie mogli poczuć atmosferę dawnych czasów.
W ramach spotkania mikołajkowego na uczestników czekała dodatkowa atrakcja – odwiedziny św. Mikołaja, który obdarował dzieci drobnymi upominkami i wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.
Po zwiedzaniu przyszedł czas na zabawy integracyjne. Śmiechu i pozytywnej energii nie brakowało, a przygotowane aktywności sprzyjały budowaniu dobrej atmosfery w grupie. Wycieczka
Copyright © 2026 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.