Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

21 czerwca 2024 r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny – 2023/2024. Na uroczystości w murach szkoły spotkali się wszyscy uczniowie, nauczyciele i wielu rodziców.

zakonczenie 2024 01Uroczystość w szkole została poprzedzona Mszą św. odprawioną w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej. Podczas ceremonii w szkole tradycyjnie odbyło się przekazanie sztandaru szkoły nowo wybranemu pocztowi sztandarowemu oraz symboliczne przekazanie władzy uczniowskiej nowemu przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego – został nim Marcin Warzała z klasy VII a. Następnie pani dyrektor Barbara Lasota złożyła gratulacje i wręczyła dyplomy wyróżniającym się w nauce uczniom z klas IV-VIII, a ósmoklasistom także nagrody.

Koniec roku szkolnego, choć oznacza radosny początek wakacji, to wiąże się również z pożegnaniami. Jak co roku z łezką w oku żegnali się ze szkołą ósmoklasiści, którzy podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pełną poświęcenia pracę. Wyrazem ich wdzięczności były specjalne dyplomy – odznaczenia dedykowane poszczególnym osobom. Z kolei ósmoklasistów pożegnali ich młodsi koledzy, dedykując im miłe słowa i piosenkę.

Szczególne słowa podziękowań i życzeń popłynęły do Pani Dyrektor Barbara Lasoty, która kończy pełnienie funkcji dyrektora w naszej szkole. Za pięć lat kierowania naszą placówką podziękowania złożyli przedstawiciele uczniów, nauczycieli i rodziców.

O muzyczną oprawę uroczystości, jak zawsze, zadbał szkolny chór pod kierunkiem pani Beaty Chrobak. Wystąpili również soliści – utalentowani uczniowie naszej szkoły.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. W klasach otrzymali świadectwa oraz nagrody za wyróżniające wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

A teraz już upragnione WAKACJE!

ZDJĘCIA

poznaj polske logo


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.