Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

6 czerwca 2024 r. będzie pamiętną datą, bo tego dnia nasz szkolny chór "Canto" rozpoczął współpracę z chórem "Soli Deo Gloria" z Katolickiej Szkoły im. Pawła Apostoła w Budapeszcie. Mamy nadzieję, że będzie to również początek pięknej przyjaźni.

polsko wegierska integracja 01Uczniowie z naszego szkolnego chóru bardzo wyczekiwali gości i od dawna przygotowywali się na spotkanie oraz wspólny koncert. Na dobry początek wzajemnych kontaktów odbyło się spotkanie integracyjne obu chórów wraz z ich opiekunami. Był wspólny śpiew, ognisko, biesiada i wiele radości. W przygotowanie spotkania z ogromnym zaangażowaniem włączyli się rodzice z Rady Rodziców naszej szkoły, rodzice chórzystów oraz nauczyciele. Całe serce włożyła w to przedsięwzięcie pani Beata Chrobak, opiekunka chóru, a koordynatorem międzyszkolnej współpracy był pan Marcin Buryn.

ZDJĘCIA

poznaj polske logo


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.