Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

30 kwietnia wszystkie klasy wzięły udział w uroczystości z okazji majowych świąt przypadających w trakcie tzw. długiego weekendu, czyli 1, 2 i 3 maja.

majowe 2024 05Święto Konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz połączone z nim Święto Polonii i Polaków za Granicą obchodzone 2 maja, a także Święto Pracy przypadające 1 maja – stały się motywami przewodnimi prezentacji przygotowanych przez poszczególne klasy w formie plakatów, krótkich wypowiedzi czy piosenek. Nie mogło zabraknąć także wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych pod przewodnictwem szkolnego chóru.

Na zakończenie uroczystości p. dyr. Barbara Lasota wręczyła dyplomy i nagrody uczennicom wyróżnionym w Szkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Wiosenna poezja”, który odbył się 12 kwietnia.

ZDJĘCIA

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.