Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

W ostatnim dniu przed przerwą wielkanocną cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w uroczystym spotkaniu świątecznym i obejrzała przepiękne Misterium Męki Pańskiej.

misterium 2024 13W przygotowanie misterium zaangażowali się uczniowie klasy 4a oraz ich starszy kolega z klasy 6a, a także szkolny chór. W przedstawieniu zostały ukazane ostatnie dni życia Pana Jezusa, a przesłaniem spektaklu były słowa „Zbawienie przyszło przez krzyż”. Zarówno aktorzy, jak i chórzyści pokazali wszystkim, co jest istotą nadchodzących świąt: krzyż i zmartwychwstanie. Cała społeczność szkoły z ogromnym skupieniem i uwagą uczestniczyła w misterium. Na zakończenie spotkania pani Dyrektor Barbara Lasota złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Nad przygotowaniem Misterium Męki Pańskiej czuwały: s. Agata Trzaska – katechetka oraz p. Beata Chrobak – opiekunka szkolnego chóru.

ZDJĘCIA

poznaj polske logo

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke

MTH stopka granatowa

laboratoria logo2


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.