Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

Jak co roku w okresie Bożego Narodzenia w naszych kościołach pojawiają się misyjni kolędnicy. W uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli w Święto Trzech Króli w kościele Matki Bożej Szkaplerznej od samego rana kolędowali uczniowie naszej szkoły.

kolednicy misyjni 2024 15O godz.7.00 na Mszy Świętej rozpoczęli misyjną kolędę uczniowie klasy Va. Opowiadali o sytuacji dzieci w krajach misyjnych i pracy misjonarzy, śpiewali misyjne kolędy, a po Mszy św. zbierali ofiary do puszek przeznaczone na cele misyjne Kościoła. O godzinie 9.00 klasa IVa oraz pojedynczy przedstawiciele klas VIa, Ia, Vb kontynuowali misyjne kolędowanie. W południe dzieło kolędników misyjnych podjęli najmłodsi, czyli klasy IIa i IIIa.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami wsparli dzieci z krajów misyjnych. Dziękujemy Rodzicom, którzy pomogli dzieciom przygotować się i przeżyć dzień misyjnego kolędowania.

ZDJĘCIA

poznaj polske logo


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.