Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

22 grudnia świętowaliśmy w naszej szkole Boże Narodzenie. Obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów klasy czwartej, a następnie odbyły się klasowe spotkania opłatkowe.

jaselka 2023 19Jasełka o Bożym Narodzeniu czwartoklasiści przygotowali pod kierunkiem katechetki s. Agaty. Były zarazem tradycyjne i aktualne w swej wymowie, a przy tym bardzo radosne. Sceny związane z narodzeniem Pana Jezusa przeplatały się ze śpiewem kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego chóru prowadzonego przez p. Beatę Chrobak. Radosnym akcentem był również występ taneczny do melodii „Jingle bells” w wykonaniu „Śnieżynek” przygotowanych przez p. Urszulę Bobrowską. Nie mogło również zabraknąć życzeń, które skierowała do społeczności szkolnej p. dyrektor Barbara Lasota.

Na zakończenie uroczystości zostały ogłoszone wyniki konkursów świątecznych, a ich laureaci i uczestnicy otrzymali nagrody. Następnie uczniowie udali się do swoich sal, gdzie wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniach wigilijnych.

ZDJĘCIA

poznaj polske logo


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.