Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

9 marca 2023 r. gościliśmy w naszej szkole przyszłych uczniów Dwójki wraz z rodzicami i rodzeństwem. W czasie Dnia Otwartego mogli zapoznać się z ofertą naszej placówki, poznać nauczycieli i obejrzeć budynek szkoły.

dz otwarty 2023 17Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej, gdzie miłych gości przywitała p. dyr. Barbara Lasota, a uczennice z kółka tanecznego zadedykowały gościom przygotowane układy taneczne. Następnie kandydaci na uczniów Dwójki zostali zaproszeni na spacer po szkole, w trakcie którego mogli uczestniczyć w różnych ciekawych zajęciach oraz oglądać szkolne sale i bogate pomoce naukowe. Były więc zajęcia sportowe, interaktywna lekcja języka angielskiego, spotkanie z logopedą, fascynujące eksperymenty chemiczne czy krótka lekcja o wiośnie.

Dzieci odwiedziły również szkolną bibliotekę pełną książek dla najmłodszych i kolorowanek. Na koniec uczestniczyły w zajęciach plastycznych, zaś wykonane prace zabrały jako pamiątkę. Na uczestników spotkania czekał również smaczny poczęstunek oraz symboliczne upominki. Można było również sfotografować się w specjalnej Dwójkowej fotobudce.

Mamy nadzieję, że naszym miłym gościom spotkanie dostarczyło wielu sympatycznych wrażeń. Czekamy na Was we wrześniu! Do zobaczenia!

ZDJĘCIA

RELACJA FILMOWA

 

poznaj polske logo


Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.