Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 i pożegnaliśmy kolejny rocznik ósmoklasistów.

zakonczenie 2021 22 40Uroczystość zakończenia roku szkolnego została poprzedzona Mszą św., którą odprawił ks. Zbigniew Kmiecik, katecheta od wielu lat związany z naszą szkołą. Przy tej okazji dziękowaliśmy ks. Zbigniewowi za osiem lat pracy katechetycznej, gdyż odchodzi już z naszej parafii do innej miejscowości. Uroczystość szkolna odbyła się na świeżym powietrzu i zgromadziła nie tylko uczniów i nauczycieli, ale również wielu rodziców. Wszystkich zgromadzonych powitała p. dyrektor Barbara Lasota, która krótko podsumowała miniony rok szkolny i złożyła gratulacje uczniom wyróżniającym się w nauce.

Ósmoklasiści odebrali nagrody i dyplomy za swoje osiągnięcia z rąk wychowawców, a następnie z łezką w oku żegnali się ze szkołą, w której spędzili osiem lat. Tradycyjnie podczas uroczystości odbyła się ceremonia przekazania sztandaru szkoły nowo wybranemu pocztowi sztandarowemu oraz przekazanie palmy pierwszeństwa nowej przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego – została nią w wyniku wyborów Martyna Flis z klasy VI a. Miłym akcentem były krótkie występy przygotowane przez ósmoklasistów, chór szkolny oraz szkolny zespół taneczny.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. W klasach otrzymali świadectwa oraz nagrody i dyplomy za wyróżniające wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. A potem wreszcie można było rozpocząć upragnione WAKACJE!

Zdjęcia

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke


Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.