Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

8 czerwca 2022 r. uczniowie klasy III a: Mateusz Leżoń i Franciszek Ziętek wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Humanistycznym „Czar Par” i zajęli trzecie miejsce.

czar par 2022 05Konkurs odbywał się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej. Był przeznaczony dla uczniów klas trzecich miasta Tarnowa. Zadania konkursowe obejmowały zakres programowy klas I-III poszerzony o treści fakultatywne, w tym tangram, zadania tekstowe o podwyższonym stopniu trudności, rebusy i krzyżówki językowe, słowotwórstwo i ortografię. Celem konkursu było kształtowanie umiejętności porozumiewania się, prezentacji własnego punktu widzenia i brania pod uwagę poglądów partnera, efektywnego współdziałania, logicznego myślenia, zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Uczniowie za udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy Mateuszowi i Franciszkowi i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke


Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.