Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Zbliża się zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim czas na oddanie do biblioteki lektur i innych książek (podręczniki będą zwracane według osobnego harmonogramu podanego w czerwcu). Proszę wszystkich uczniów o zwrot wypożyczonych książek do dnia 31 maja. Jeśli macie wypożyczoną lekturę, którą jeszcze wykorzystujecie na lekcjach, proszę przynieść ją do zwrotu niezwłocznie po omówieniu. Wychowawców proszę o przypomnienie tego terminu w swoich klasach.

Jeśli ktoś książkę zgubił lub uległa zniszczeniu, proszę o indywidualny kontakt ze mną w bibliotece lub poprzez e-mail służbowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ustalimy wówczas, jaką książkę oddać do biblioteki (jeśli jest to lektura lub nowość, należy odkupić taką samą pozycję książkową, jeśli inna książka - jest to do ustalenia).
Harmonogram zwrotu podręczników będzie podany w czerwcu, ale można już sprawdzić, czy posiadacie komplet podręczników, czy są one w dobrym stanie, mają podklejone kartki, wymazane zapiski itp.)

Marta Kamińska-Polak, bibliotekarz

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

BIP

logo cke


Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.