Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

SP2 z drona

film o dwojce

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła uczestniczy w projekcie: „Profesjonalny system wspomagania szkół z województwa małopolskiego". Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Projekt „Profesjonalny system wspomagania szkół z województwa małopolskiego”zakłada przeprowadzenie kompleksu szkoleń dotyczących wspomagania placówki w zakresie:
- rozwoju kompetencji kluczowych uczniów, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy,
- właściwych postaw uczniów,
- metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia.

Proces wspomagania będzie się składał z kilku etapów, ukierunkujemy nasze działania dotyczące kompetencji kluczowych, wykonamy diagnozę, ustalimy, która z kompetencji kluczowych jest najważniejsza do wzmocnienia. Powołamy zespół do przeprowadzenia diagnozy pogłębionej, zaproponujemy i opracujemy plan wspomagania, a także ciekawe rozwiązania metodyczne związane z rozwijaniem umiejętności kluczowych. Na stronie ORE naszej szkole zostanie udostępnione miejsce w wirtualnej „chmurze” służące realizacji i upowszechnianiu działań projektu.

Osobami zaangażowanymi w projekt będą dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice wychowanków.
Termin:
– 8 października 2019 r. - pierwsze zebranie szkoleniowe Rady Pedagogicznej
- zakończenie realizacji - do końca 07.2020 r.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

poznaj polske logo


Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.