Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Pedagog szkolny informuje, że druki potrzebne do ubiegania się o stypendium szkolne w roku szk. 2020/2021 są do pobrania przy wejściu do szkoły. Wnioski można składać od 1 do 15 września br.
Przyjmowanie wniosków będzie odbywało się tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pedagogiem szkolnym na konkretny dzień i godzinę. Wnioski niekompletne nie będą przyjmowane.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie zaprasza uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1 września br. (wtorek). Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa inauguracja roku szkolnego będzie miała następujący przebieg:

- 31.08.2020 r. godz. 17.30 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Szkaplerznej (ul. Gumniska)

- 01.09.2020 r. – rozpoczęcie roku szkolnego na terenie szkoły według następującego porządku:

  • godz. 8.00 – klasy IV-VI – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych (przydział sal – kliknij)

  • godz. 9.00 – klasy VII-VIII – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych (przydział sal – kliknij)

  • godz. 10.00 – klasy I-III – spotkanie na dziedzińcu szkolnym (w razie niepogody – na sali gimnastycznej)

Przydział sal na spotkania z wychowawcami – kliknij!

Prosimy, aby w tym dniu rodzice nie towarzyszyli uczniom podczas spotkań w szkole (z wyjątkiem uczniów klasy I).

Wchodząc na teren szkoły, wszyscy zobowiązani są do zdezynfekowania rąk oraz zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, a także do zachowania bezpiecznego dystansu (min. 1,5 m).

Zapraszamy!

List Ministra Edukacji Narodowej - kliknij

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie informuje, że listy uczniów zakwalifikowanych do klasy VIa i klasy VIb są wywieszone przy wejściu do szkoły.

Zgodnie z ustaleniami podanymi przez Ministra Edukacji Narodowej, 1 września br. szkoły rozpoczną naukę stacjonarną, muszą jednak być zachowane zalecenia GIS, MZ oraz MEN. Ponadto na obszarach, w których zostały wyodrębnione strefy z uwagi na większe ryzyko zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, przygotowano dodatkowe zalecenia, które dyrektor placówki może zastosować, uwzględniając specyfikę swojej szkoły. W pewnych określonych sytuacjach możliwe będzie także przechodzenie na kształcenie mieszane (częściowo zdalne) lub zdalne.

Czytaj więcej: Organizacja nauki od 1 września 2020 r.


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.