Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

konkursZ okazji zbliżającego się Święta Patrona Szkoły zapraszamy uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII do udziału w konkursie wiedzy o patronie - Stanisławie Konarskim.

Wystarczy tylko poszukać odpowiedzi na kilka pytań, zapisać te odpowiedzi na kartce i wrzucić do urny, która zostanie wystawiona w szkole 30 września, czyli w dniu Święta Patrona Szkoły, w godz. 8.00-11.30. Materiały z potrzebnymi informacjami o patronie znajdziecie na naszej stronie internetowej – TUTAJ.

Poniżej zamieszczamy Regulamin konkursu oraz pytania konkursowe dla poszczególnych klas. Na zwycięzców czekają nagrody!

Regulamin konkursu

Pytania konkursowe dla kl. IV-VI

Pytania konkursowe dla kl. VII-VIII

Ty też możesz zostać zwycięzcą! Weź udział w konkursie! Zapraszamy!

Wnioski o stypendia szkolne wraz z całą dokumentacją potwierdzającą sytuację rodzinną, materialną, życiową, proszę wrzucać w zamkniętej kopercie do urny znajdującej się w przedsionku szkoły. Nie ma możliwości bezpośredniego dostarczania wniosków do pedagoga szkolnego.

We wniosku o stypendium znajduje się wykaz wszystkich niezbędnych dokumentów do uzyskania wsparcia. Druki wniosków do ubiegania się o stypendium są do pobrania przy wejściu do szkoły. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

Ostateczny termin składania dokumentów upływa 15.09.2020 r.

Pedagog szkolny

Dyrekcja SP nr 2 oraz wychowawcy klas zapraszają rodziców uczniów kl. I-VIII na klasowe zebrania organizacyjne, które odbędą się 8.09.2020 r. (wtorek) według podanego poniżej harmonogramu.

Ponadto zebranie Klasowych Rad Rodziców (tzw. „Trójek klasowych”) odbędzie się 10.09.2020 r. (czwartek) o godzinie 17.30 w świetlicy (s. 25).

Harmonogram zebrań z rodzicami:

Czytaj więcej: Zebrania z rodzicami

Szanowni Rodzice!
Informujemy, że kwota za obiady w m-cu wrześniu wynosi 72,00 zł (18 dni x 4,00 zł). Opłaty prosimy wpłacać na konto szkoły: 20 1030 1250 0000 0000 8802 0022. W tym miesiącu wpłaty wyjątkowo do dnia 15.09.2020 r . Prosimy o przestrzeganie terminów wpłat zgodnie z Regulaminem korzystania ze stołówki szkolnej SP nr 2 w Tarnowie pkt III.

Pedagog szkolny informuje, że druki potrzebne do ubiegania się o stypendium szkolne w roku szk. 2020/2021 są do pobrania przy wejściu do szkoły. Wnioski można składać od 1 do 15 września br.
Przyjmowanie wniosków będzie odbywało się tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pedagogiem szkolnym na konkretny dzień i godzinę. Wnioski niekompletne nie będą przyjmowane.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie zaprasza uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1 września br. (wtorek). Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa inauguracja roku szkolnego będzie miała następujący przebieg:

- 31.08.2020 r. godz. 17.30 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Szkaplerznej (ul. Gumniska)

- 01.09.2020 r. – rozpoczęcie roku szkolnego na terenie szkoły według następującego porządku:

  • godz. 8.00 – klasy IV-VI – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych (przydział sal – kliknij)

  • godz. 9.00 – klasy VII-VIII – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych (przydział sal – kliknij)

  • godz. 10.00 – klasy I-III – spotkanie na dziedzińcu szkolnym (w razie niepogody – na sali gimnastycznej)

Przydział sal na spotkania z wychowawcami – kliknij!

Prosimy, aby w tym dniu rodzice nie towarzyszyli uczniom podczas spotkań w szkole (z wyjątkiem uczniów klasy I).

Wchodząc na teren szkoły, wszyscy zobowiązani są do zdezynfekowania rąk oraz zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, a także do zachowania bezpiecznego dystansu (min. 1,5 m).

Zapraszamy!

List Ministra Edukacji Narodowej - kliknij


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.