Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z trwającym stanem pandemii, zakończenie roku szkolnego w naszej szkole będzie miało inny przebieg niż zazwyczaj.

Z konieczności rezygnujemy z uroczystego spotkania całej społeczności szkolnej na akademii. Na wspólne spotkanie zapraszamy tylko absolwentów szkoły – uczniów klas ósmych. Pozostali uczniowie będą odbierali świadectwa od wychowawców klas indywidualnie w wyznaczonych godzinach i we wskazanych salach.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Uprzejmie informuję, że z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej stypendia szkolne będą przekazywane na konta bankowe. W związku z powyższym proszę o dostarczenie aktualnych numerów kont na kartce z imieniem i nazwiskiem oraz datą i wrzucenie ich do urny znajdującej się przy sekretariacie szkoły.

Pedagog szkolny

Dyrektor szkoły uprzejmie zaprasza na zebranie rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów. Spotkanie odbędzie się 22.06.2020 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali nr 25 (świetlica, parter).


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.