Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

5 kwietnia 2018 roku uczennice naszej szkoły uczestniczyły w I Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Tarnowie.

piosenka angKonkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie. W konkursie wykonać można było utwór w dowolnie wybranym przez uczestnika języku obcym. Do udziału zgłosiło się 14 szkół z Tarnowa i okolic. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy VII a, które wykonały utwory w języku angielskim. Olga Henich zaśpiewała piosenkę pt. „Every breath you take” z repertuaru zespołu The Police, a Nikola Laszota wykonała utwór pt. „Love me like you do” z repertuaru Ellie Goulding.


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.