Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Wzorem lat ubiegłych w czwartek 15 marca br. dziewięćdziesięcioosobowa grupa uczennic i uczniów naszej szkoły stanęła do rywalizacji w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2018.

kangur 2018 01Uczestnicy zawodów wystartowali we wszystkich kategoriach od Żaczka po Kadeta, przy czym najliczniej reprezentowaną była kategoria Maluch. W czasie ponadgodzinnych zmagań uczniowie rozwiązywali test złożony z 21-30 zadań o trzech stopniach trudności, które pozwalały im wykazać się nie tylko wiedzą matematyczną, ale przede wszystkim umiejętnością logicznego myślenia, spostrzegawczością i pomysłowością przy ich rozwiązywaniu. Miłym i oczekiwanym akcentem końcowym był upominek - układanka DRUTY - zagwarantowany przez organizatorów każdemu uczestnikowi konkursu. Oczekując do czerwca na wyniki, życzymy wszystkim powodzenia!

 

kangur plakat


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.