Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę na Tarnowskich Igrzyskach Dzieci w minisiatkówce chłopców zdobyła II miejsce w Tarnowie.

minisiatkowka 01 02 18Turniej odbył się 1 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie. W rozgrywkach uczestniczyło osiem drużyn z tarnowskich szkół podstawowych, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych. Nasza drużyna znalazła się w pierwszej grupie wraz z drużynami SP nr 15, SP nr 18 i SP nr 24. Do finału awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Oto wyniki meczów w finale rozgrywek:

SP 2 – SP 9 2:1
SP 2 – SP 14 2:0
SP 14 – SP 9 2:0
SP 18 – SP 14 2:0
SP 18 – SP 9 2:1
Ostatecznie drużyna SP 2 zajęła II miejsce i zdobyła tytuł wicemistrzów Tarnowa.

Skład drużyny:
Jakub Grabczyński, Grzegorz Wiatrak, Mateusz Warzała, Aron Jabłoński, Gerard Rymanowski, Marcin Mikoś, Daniel Kaczor, Adrian Kochniarczyk, Patryk Strzałek.
Opiekun drużyny: Małgorzata Kocan-Kałucka


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.