Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Styczniowy turniej z cyklu Mistrzostwa Tarnowa w Koszykówce Dziewcząt zakończył się upragnionym zwycięstwem naszej szkolnej drużyny.

koszykowka 02Turniej, rozgrywany w ramach tarnowskich Igrzysk Dzieci, odbył się 26 stycznia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Uczestniczyło w nim 8 szkół. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. Do finału awansowały 4 szkoły: SP 2, SP 3, SP 9 i SP 8. Pierwsze miejsce w rozgrywkach zajęła nasza szkoła, pokonując w finale drużynę Szkoły Podstawowej nr 3 26:18. Reprezentacja SP 2 uzyskała awans do rozgrywek rejonowych.

 Skład drużyny: Nikola Biernat, Marta Proszowska, Gabriela Tabaczyńska, Olga Migdał, Julia Kozioł, Karolina Szponder, Magdalena Sękowska, Anna Osuch, Julia Skoczylas, Wiktoria Leszczyńska, Paulina Wideł.
Opiekun: Małgorzata Kocan-Kałucka.

koszykowka 01

 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.