Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Zajęcia rekreacyjno-sportowe minisiatkówki dla dziewcząt z klas IV-VI odbywają się we wtorki w godz. 15:30-17:00. Prowadzi je pani Małgorzata Kocan-Kałucka, nauczycielka wychowania fizycznego w naszej szkole.

Podczas treningów uczennice doskonalą umiejętności związane z grą w piłkę siatkową oraz pracują nad rozwojem ogólnej sprawności fizycznej. Biorą także udział w turniejach szkolnych i międzyszkolnych. Rokrocznie reprezentują szkołę w rozgrywkach piłki siatkowej o mistrzostwo Tarnowa organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz w innych turniejach. W ubiegłych latach naszym drużynom dziewcząt udało się wywalczyć wiele znaczących trofeów, wśród których znajdują się m.in. wicemistrzostwo Tarnowa w roku szkolnym 2012/2013 r. oraz 2011/2012, a także III miejsce w Tarnowie w roku szkolnym 2010/2011.
 


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.