KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Etap wojewódzki
Maja Gdula, kl. VI a – finalistka
Etap rejonowy
Udział: Maja Gdula, kl. VI a, Anna Gorycka, kl. VI b, Filip Gacek, kl. VI a
Etap szkolny
I miejsce: Maja Gdula, VI a
II miejsce: Filip Gacek, VI a
III miejsce: Anna Gorycka, VI b
Udział: Bartosz Wiśnicki kl. V a, Jakub Ożga kl. V a, Rafał Spyra kl. VI b, Julia Kiełbasa kl. VI b, Kamila Szepielak kl. VI b, Krzysztof Wałęga kl. VI b, Katarzyna Drwal kl. VI b
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Do Ciebie mówię, Wielki Tułaczu” organizowany przez SP nr 10 w Tarnowie
Wyróżnienie – Magdalena Grobecka, kl. IV b
Mistrzostwa Tarnowa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
II miejsce i tytuł Wicemistrzów Tarnowa – drużyna dziewcząt w składzie: Anna Dudek, Wiktoria Leśniak, Kinga Porada, Patrycja Broniek, Roksana Juźwiak, Martyna Kocik, Daria Pięciak, Aleksandra Wojtanowska
II miejsce i tytuł Wicemistrzów Tarnowa – drużyna chłopców w składzie: Filip Gacek, Filip Fido, Patryk Leszczyński, Adrian Kubacki, Przemysław Kusyk, Kacper Ramian, Kacper Dubin, Maciej Ostrowski, Patryk Kuta
XII Międzyszkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Przygodo, gdzie jesteś?” organizowany przez SP nr 2 w Tarnowie
II miejsce – drużyna w składzie: Filip Fido, Filip Gacek, Rafał Spyra
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum nr 4 w Tarnowie
II miejsce – Rafał Spyra, kl. VI b
Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum nr 7 w Tarnowie
III miejsce – Anna Gorycka, kl. VI b
Konkurs Plastyczno-Językowy „Healthy Lifestyle” organizowany przez SP nr 5 w Tarnowie
Wyróżnienie: Barbara Iwaniec, Sandra Wróblewska, kl. VI b
XII Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” - Konkurs Plastyczny „Bajkowa kraina Juliana Tuwima” organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie
Marta Proszowska, kl. I a – nagroda w kategorii: najładniejsza zakładka do książki, wydrukowanie zakładki wg projektu laureatki
Zawody pływackie „Już pływam – sprawność na całe życie” organizowane przez UMT UKS „Sokół – Mościce”
III miejsce – Wojciech Rubacha, kl. III a
KONKURSY SZKOLNE
I Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Pan Tadeusz Adama Mickiewicza – piękno przyrody ukryte w poezji”
I miejsce (ex aequo) – Dominika Dudziak, kl. IV a, Magdalena Grobecka, kl. IV b
II miejsce – Kinga Cygan, kl. IV a
III miejsce (ex aequo) – Karolina Barwacz, kl. IV a, Mikołaj Czernik, kl. IV b
Wyróżnienia:
Filip Fido, kl. VI a
Julita Myszor, kl. IV a
Dyplomy za udział:
Aleksandra Panek, IV b
Martyna Lisowska, kl. IV b
Daria Marut, kl. IV b
Roksana Juźwiak, kl. VI a
III Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. IV-VI
Klasy V-VI
I miejsce – Jakub Ożga, kl. V a
II miejsce – Maksymilian Strychała, kl. VI a
III miejsce – Julia Kiełbasa, kl. VI b
Klasy IV
I miejsce – Kinga Cygan, kl. IV a
II miejsce – Dominika Dudziak, kl. IV a
VI Szkolny Konkurs Mitologiczny pod hasłem „Z wizytą w Helladzie i na Olimpie”
Wyniki na poziomie klas V:
I miejsce – Dominika Zelek, kl. V a
II miejsce – Jakub Ożga, kl. V a
III miejsce – Agnieszka Schabowska, kl. V a
Wyniki na poziomie klas VI:
I miejsce – Rafał Spyra, kl. VI b
II miejsce – Filip Gacek, kl. VI a
III miejsce – Maja Gdula, kl. VI a
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III
I miejsce – Paweł Farbisz, kl. III a
II miejsce – Weronika Starzyk, kl. III a
III miejsce – Liwia Latosińska, Oskar Jasiak, kl. III b
Konkurs Biblioteczny z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
Zwycięzcy:
Karolina Barwacz z kl. 4 a
Danuta Kowalska z kl. 4 a
Wiktor Makowicz z kl. 4 a
Nikola Glanowska z kl. 3 b
Martyna Mytnik z kl. 3 a
Jakub Stachura z kl. 2 b
Konkurs Plastyczno-Czytelniczy pod hasłem „Mój ulubiony kot w literaturze” dla uczniów kl. I-III organizowany przez bibliotekę szkolną
I miejsce – Dawid Latosiński, kl. I a
I miejsce – Weronik Wróbel, kl. II a
III miejsce – Wojciech Rubacha, kl. III a
Wyróżnienia
Aleksandra Koperny, kl. III a
Patryk Klisiewicz, kl. III a
Weronika Biedroń, kl. III a
Anna Kiwior, kl. II b
Konkurs na projekt przyrodniczo-czytelniczy „Co wiemy o kotach” dla uczniów kl. IV-VI organizowany przez bibliotekę szkolną
I miejsce – Mikołaj Czernik i Kajetan Nowak, kl. IV b
Wyróżnienia
- Klasa V a
- Klasa IV b
- Nikola Szczupak, kl. V a
- Aleksandra Podolczak, kl. V a
- Agnieszka Schabowska, k. V a
Turniej piłki siatkowej klas trzecich organizowany przez MUKS „Sokół-Gumniska” – konkurs na najlepszego sportowca
Kategoria dziewcząt:
I miejsce: Adrianna Kubińska
II miejsce: Weronika Starzyk
III miejsce: Magda Mierzwa
IV miejsce: Martyna Mytnik
Kategoria chłopców:
I miejsce: Szymon Wajda
II miejsce: Filip Białobrzewski
III miejsce: Michał Walnik
IV miejsce: Szymon Marcinek
Konkurs o tytuł Superdziewczyny organizowany przez Samorząd Uczniowski
I miejsce – Anita Zych, kl. VI a
II miejsce – Wiktoria Leśniak, kl. VI b, Aleksandra Podolczak, kl. V a
Konkurs o tytuł Dżentelmena Szkoły organizowany przez Samorząd Uczniowski
I miejsce – Przemysław Kusyk kl. VI a
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.