Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Dla większości uczniów to po prostu kolejny rok nauki, ale dla ósmoklasistów był to czas pożegnania ze szkołą, w której spędzili wiele niezapomnianych dni.

zak roku 2021 39Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla ósmoklasistów odbyła się z udziałem ich młodszych kolegów z klas siódmych oraz nauczycieli i delegacji rodziców. Ceremonia rozpoczęła się od części oficjalnej, w czasie której najstarsi uczniowie przekazali swoim następcom sztandar i plamę pierwszeństwa. Tę ostatnią przejęła nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Izabela Orłowska z kl. VII c. Wyróżniający się w nauce absolwenci odebrali nagrody z rąk p. dyr. Barbary Lasoty.

Następnie sami zabrali głos, aby w niecodziennej, lekkiej formie podziękować nauczycielom i innym pracownikom szkoły za trud nauczania i wychowania oraz opiekę i troskę. Żegnając się ze szkołą, z łezką w oku, ale i z łobuzerskim uśmiechem zaprezentowali wesoły program artystyczny, w którym wcielili się w role swoich nauczycieli i samych siebie. Pokazali kabaretowo-muzyczną wersję lekcji, na których wszystko może się zdarzyć, a chłopaki nie płaczą... Podczas występu zarówno publiczność, jak i sami aktorzy znakomicie się bawili.

Ostatnim akcentem tego dnia było spotkanie w klasach z wychowawcami i odebranie świadectw. A potem długie pożegnania z tymi, z którymi spędziło się osiem lat w murach wiekowej Dwójki.

Nasi drodzy Absolwenci! Na dalsze lata nauki życzymy Wam powodzenia, wytrwałości i wielu sukcesów! Pamiętajcie, że Dwójka zawsze będzie Was witać z radością!

Zdjęcia


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.