Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

23 czerwca Prezydent Tarnowa nagrodził najlepszych uczniów tarnowskich szkół, którzy otrzymali tytuł „Prymusa Tarnowa”. Wśród nich była również nasza uczennica – Aleksandra Kozioł z klasy VIIIa.

TPL 8617Ola znalazła się w gronie 52 uczniów z tarnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dyrektorzy i nauczyciele, wybierając swojego reprezentanta do tego zaszczytnego tytułu, brali pod uwagę wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach oraz zaangażowanie w życie szkoły i środowiska. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych. Tarnowscy prymusi z rąk p. prezydenta Romana Ciepieli otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wieczne pióra. Spotkanie zakończyło się wspaniałym koncertem w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych.

Zdjęcia z uroczystości: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Galerie-zdjec/Miasto/Galeria-Miasto-2021/Miejskie-zakonczenie-roku-szkolnego


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.