Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Zbliżające się majowe święta – Dzień Flagi RP oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja – dla klas I-III stały się okazją, aby lepiej poznać swój ojczysty kraj. Przez tydzień uczniowie uczący się w trybie stacjonarnym realizowali projekt „Polska – moja Ojczyzna”.

20210430 projekt 08Podczas wspólnej pracy w grupach uczniowie poznawali np. polskie symbole narodowe, odkrywali razem świat polskiej przyrody, ukształtowanie powierzchni, mapę Polski, a także legendy związane z najstarszymi miastami, a wszystko po to, aby wiedzieć, kim są, gdzie mieszkają i jakie ważne uroczystości przypadają w pierwszych dniach maja. Po wybraniu tematu projektu uczniowie podzielili się w klasie na zespoły, ustalili zasady pracy i przydział obowiązków. Wspólna praca dostarczyła im wiele satysfakcji i radości nie tylko ze względu na jej końcowy efekt, ale również dlatego, że mogli spotkać się po długiej przerwie i wspólnie podejmować nowe wyzwania.

Wytwory pracy uczniów zostały zaprezentowane na korytarzu naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zdjęcia


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.