Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Mamy „Zapusty”, a więc czas zabaw i spotkań towarzyskich. W tym roku szkolnym karnawał w „Dwójce” ze względu na stan epidemii nie był tak huczny jak zwykle, ale klasy I-III zorganizowały różne atrakcje.

karnawal 1 3 01Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa zabawy odbyły się w małych grupach poszczególnych klas, a nie jak do tej pory w gronie wszystkich klas, z wodzirejem i orkiestrą. Każde z dzieci postarało się o ciekawy, niepowtarzalny strój. Wszyscy wesoło się bawili przy skocznej muzyce z różnych krajów i prezentowali swoje umiejętności taneczne. W niektórych klasach uczniowie z tej okazji opracowali nawet specjalne układy taneczne i pokazywali je przed rówieśnikami. Nie zabrakło oczywiście sutego słodkiego poczęstunku oraz humorystycznych konkursów.

Mimo trudnego czasu humory dopisywały, więc klasowe zabawy na pewno na długo pozostaną w pamięci.

Zdjęcia


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.