Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

5 lutego 2021 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie karnawałowe, w którym uczestniczyła zaproszona grupa starszaków z Przedszkola nr 13 w Tarnowie.

karnawal przedszkolaki 15Mili goście zostali ciepło przywitani przez panią dyr. Barbarę Lasotę. Następnie uczestniczyli w różnych konkursach i innych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i wolontariuszki ze świetlicy szkolnej. Uczennice biorące udział w zajęciach świetlicowych zaprezentowały pokaz składający się z elementów tańca, gimnastyki i akrobacji. Nie zabrakło ciekawych zabaw integracyjnych, muzycznych i sportowych. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników placówki oraz nagrody - niespodzianki.

Zabawa dostarczyła dzieciom mnóstwo radości i ekscytacji. Pokazała też, że szkoła może być nowoczesna, zapewniać uczniom wiele ciekawych wrażeń, może jednocześnie uczyć i bawić. Mamy nadzieję, że nasi goście jeszcze nieraz nas odwiedzą.

Zdjęcia


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.