Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Na medal spisały się uczennice, które 22 listopada 2019 r. reprezentowały naszą szkołę na X Konkursie Recytatorskim „Do Ciebie mówię, Wielki Tułaczu” w SP nr 10 w Tarnowie. Przywiozły pierwsze miejsce i wyróżnienie.

recyt 2019 00Konkurs poświęcony jest poezji patriotycznej i sybirackiej, dlatego każdy z uczestników recytuje dwa utwory, które oceniane są w różnych kategoriach. W rywalizacji uczestniczyło dziewięć tarnowskich szkół podstawowych, a ich zmagania oceniało jury pod przewodnictwem Bogumiły Porębskiej – dyrektor Wydziału Edukacji UM Tarnowa. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział uczennice klasy VII a, które zostały nagrodzone w kategorii „wiersz sybiracki” za recytację utworów Stanisławy Wiatr-Partyki. Paulina Wideł zdobyła pierwsze miejsce za wiersz pt. „Rozmowy z mamą”, a Julia Krupa – wyróżnienie za utwór „Wisienka”. Dziewczynom serdecznie gratulujemy sukcesu!


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.