Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 sierpnia 2003 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650) oraz zaleceń Kuratorium Oświaty Delegatura w Tarnowie informujemy, że, podejmujemy działania wzmacniające bezpieczeństwo uczniów w szkole.

Pierwszym z nich jest ograniczenie wejść osób obcych na teren budynku w trakcie prowadzonych zajęć. W celu wylegitymowania ich wprowadzamy Księgę ewidencji wejść i wyjść osób niebędących pracownikami Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie, która będzie prowadzona przez wyznaczonych pracowników szkoły.

O dalszych działaniach dotyczących wzmocnienia bezpieczeństwa będą Państwo poinformowani na zebraniu ogólnym dyrektora szkoły z rodzicami, które odbędzie się 19.11.2019 r. o godz. 16.30 na korytarzu starej szkoły. Zapraszamy na zebranie!

Prosimy o dostosowanie się do wprowadzanych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa.


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.