Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

„460 lat tradycji I Liceum – odkrywamy tajemnice I Liceum” – pod takim hasłem 3 października 2019 r. odbyła się Gra Miejska zorganizowana przez I LO w Tarnowie. Uczestniczyli w niej również uczniowie naszej szkoły.

gra miejska 2019 13Uczestnicy gry mieli za zadanie odnaleźć na tarnowskiej Starówce miejsca związane z historią szkoły, a szczególnie z jej absolwentami zasłużonymi dla kultury, nauki i turystyki w Polsce. Do udziału w grze zaproszeni byli przedstawiciele klas ósmych szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Igor Banek (8a), Bartosz Robak (8a) i Paweł Śmiertka (8b). Podczas rywalizacji uczestnicy poruszali się między punktami kontrolnymi i wykonywali kolejne zadania. Nasi uczniowie zdobyli maksymalną ilość punktów. W drugiej części turnieju musieli odpowiedzieć na pytania sprawdzające ich spostrzegawczość i pamięć. W efekcie zdobyli II miejsce.

Z radością odebrali gratulacje i nagrody z rąk pani dyrektor I LO. My również gorąco im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.