Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W poniedziałek 28 maja 2018 r. na zaproszenie klubu sportowego MKS Pałac Młodzieży gościły w Tarnowie oraz w naszej szkole koszykarki ze Stanów Zjednoczonych.

koszykarki 07W ramach promocji sportu, a zwłaszcza piłki koszykowej w naszej szkole odbyły się dla uczniów zajęcia pokazowe z tej dyscypliny sportu. W lekcji wzięły udział uczennice klas czwartych i szóstych. Zajęcia miały na celu zachęcenie uczniów do uprawiania sportu oraz popularyzację piłki koszykowej. Uczniowie mogli obserwować umiejętności zawodniczek i skonfrontować je z własnymi, a także wspólnie poćwiczyć niektóre elementy gry w koszykówkę. Była to również okazja do porozmawiania w języku angielskim.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.