Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

„Czytam, bo lubię” – pod takim hasłem upłynął w naszej szkole dzień 16 maja 2018 r. Tego dnia jedną z przerw międzylekcyjnych uczniowie spędzili z książka w ręku.

zaczytani 10Na „Zaczytaną przerwę” każda z klas IV-VII przygotowała na szkolnym korytarzu stoisko ze swoimi ulubionymi książkami. Uczniowie wykazali się przy tym inwencją i ciekawie zaaranżowali własne kąciki czytelnicze. W klasach młodszych takie wystawki książek powstały w salach lekcyjnych. Podczas przerwy, a właściwie dwóch przerw uczniowie spędzili wolny czas, czytając książki, oglądając lektury przyniesione przez kolegów lub wymieniając się opiniami na ich temat. Ponadto każda z klas wykonała plakat pt. „Lubimy czytać te książki” – plakaty zawisły na drzwiach sal lekcyjnych i będą przypominać, że czytanie to ciekawy sposób spędzania czasu.

Akcja „Zaczytana przerwa” odbyła się w ramach projektu edukacyjnego „Nasze bajanie – baśnie i mity Starego Kontynentu”.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.